• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

Enne sammulugeja ostmist tuleks läbi mõelda, kas soovite lihtsalt oma päevaseid samme kokku lugeda ja selle järgi muuta oma käimisharjumusi või on plaanis toetada sammulugeja abil oma treeninguid. 

Oma sammude lugemiseks tervislikke eluviiside harrastamisel või kaalulangetamise eesmärgil, otsustage eelnevalt, kas teile sobib sammulugeja mis asetseb alati teil klambriga puusal või sooviksite pigem sellist mudelit mis loeb teie samme ka taskus ja kotis olles. Kõik sammulugejad näitavad, põletatud kalorite ja läbitud sammude kogust.

Treeninguks sobilikel sammulugejatel kuvatakse ekranil 6 numbrikohta (tavalistel 5). Meie tootevalikust leiate ka jooksutreeningu jaoks mõeldud sammulugeja, mis kuvab ka keskmist kiirust, treeningu kestvust ja läbitud vahemaad. Käimistreeningu jaoks sammulugejat muretsedes on oluline ka otsustada, kui pikk mälu maht oleks teile oluline. Sammumõõtjad on suured abimehed oma sportlikust eluviisist statistika tegemisel. Sammulugejad on teile abiks ka personaalsete treenigute juures, näidates ära mida tuleb õigel ajal teha. 

Sammumõõtjad on igati kasulikud nii spordihuvilistele, tervisliku eluviisi poole pürgijatele kui sellest juba kinni pidajatele.

Omroni valikutes olevate sammulugejate kohta leiate lisainfot siit

Terve elu on õige elu!