SAMMULUGEJA KELL AITAB UUSAASTALUBADUSI PIDADA

SAMMULUGEJA KELL AITAB UUSAASTALUBADUSI PIDADA

Kohe-kohe on saabumas uus aasta, möödas on jälle üks pikk reis ümber päikese kuid elu on üks suur ring ning kõik algab uuesti. Täpsemalt, midagi ei lõppe, maa koos kõigi nende elanikega jätkab tiirutamist ning inimesed samal ajal jätkavad elamist. Küll aga on meil inimestel kombeks alustada uut aastat erinevate lubadustega, mis teevad ideaalis meie tulevased aastad tervislikumaks ning toredamaks. Kuigi lubaduste tegemine on vägagi populaarne ning ka lõbus tegevus, siis lubaduste hoidmisega võib tulla raskusi. Selle tõttu on soovitav alustada tibusammudes ning sealt edasi liikuma hakata. Järgnevalt räägime me miks tuleks uut tervislikku ning liikumisrohket aastat alustada aeglaselt, soovitavalt koos sammulugeja kellaga.

Tervis ning sportlikus

Õnnelik elu algab iga inimese seest – toitumine, liikumine ning vaimsus. Selle tõttu on soovitav uut aastat alustada pidades meeles enda füüsilist ning vaimset keha. Nagu varem mainitud on soovitav võtta asju aeglaselt kuna siis on suurem võimalus, et lubadused muutuvad harjumusteks. Uued ranged dieedid, trenni kirja panemised, igahommikused jooksmised on kõik väga head ning tervislikud kuid end ülepea vette visates ei pruugi kõigega kohe hakkama saada.

Kui uueks aastaks tahetakse saada paremasse vormi või parandada enda füüsilist tervist, siis kõige parem viis alustamiseks on liigutamine. Iseenda liigutamine, kõndimine. Kõndimise parimaks sõbrannaks on aga teada olevalt sammulugeja, aktiivsusmonitor või nutikell, mis loeb igapäevased samme ning aitab ka muude tegevustega.

Parimad abimehed sammude ja aktiivsuse jälgimiseks on nutikellad, aktiivsusmonitorid ja sammulugejad

Sammulugeja kell
Alustades uut aastat uue kellaga ümber randme, võib olla kindel, et igapäevane liikumine suureneb kuna tänapäeva kellad on justkui meie uued sõbrad, kes tuletavad meelde kui me oleme liiga kaua ühe koha peal olnud. Samuti mõõdavad mõningad kellad randmelt pulssi, äratavad meid hommikul värinaga üles ning on üldse kenaks aksessuaariks meie randmetel. Lisaks tekitavad sammulugejad väikest võistlusmomenti iseendaga või isegi enda tuttavatega. Eile sai 6500 sammu tehtud? Täna saab 6600. Kontorist keegi tegi hoopis 7000? See on ideaalne võimalus väikseks sõbralikuks võistluseks. Telefoni kõne ajal, pausi ajal või niisama lugedes keharinge või kükke tehes hakkab veri kehas uuesti liikuma ning lisaks salvestavad uued aktiivsusmonitorid need üldise treeninguna.

Võttes uue aasta lubadusi tervise suhtes aeglaselt on suurem võimalus jõuda kaugemale kuna tibusammudest algavad kõik parimad omadused ning harjumused. Esimesed kuud 6000 sammu, siis juba 10 000 sammu ning sealt edasi jooksuringidele, rulluiskudele või hoopis poksisaali. Keha vajab harjumist uute tegevustega ning sammulugeja on ideaalne kaaslane selle esimese sammu võtmiseks.

Kui aga tegemist on juba inimesega, kes liigub palju, saab valida sammulugejaid ka juba erinevate lisade ning võimalustega. Igale inimesele oma vastavalt soovidele, vajadustele ning lubadustele.

Sammulugejate lisad
Sammulugejaid on väga palju erinevaid koos mõningate lisadega.

Mõningad näited meie tervislikust tootekataloogist

Kõige lihtsamad sammulugejad loevadki vaid samme. Mõningad kellad loevad samme ning salvestavad ka kui pikka maad läbitakse. Lisaks on kellasid, mis mõõdavad randmelt pulssi, tuletavad meelde kui on vaja liikuda, pakuvad välja erinevaid liigutamisharjutusi, äratavad üles, on erinevate spordirežiimidega jms. Igale inimesele on olemas üks ideaalne kell, milles on vajalikud lisad kuid mitte liiga palju lisasid, mis võivad pea sassi lüüa. Täpsemaid erinevaid sammulugeja kellasid on võimalik lähemalt uurida meie e-poes.

Tervislikku uut aastat!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!