SAMMULUGEJA – SINU IGAPÄEVANE VAIKNE TERVISE JÄLGIJA

SAMMULUGEJA – SINU IGAPÄEVANE VAIKNE TERVISE JÄLGIJA

Viimasel ajal on populaarsust kogunud sammude jälgimine. Tervislik eluviis on tänapäeva maailmas väga tähtis, enamus meist istuvad kaheksast viieni ühe laua taga tõustes vaid kohvi tassi täitmiseks. Istuva elustiili tõttu on inimesi julgustatud rohkem kõndima ning tervislikuks eluviisiks on populaarne kõndida 10 000 sammu päevas ehk ligikaudu seitse kilomeetrit. Kui 10 000 sammu sai populaarseks, kasvasid ka kõiksuguste aktiivsusmonitoride müümise arvud. Selle tõttu on tänavapildis näha väga paljusid, kelle rannet kaunistab monitor, mis jälgib nende samme.

Mida aga teha kui sammude lugemine pakub huvi kuid randmed on juba täis või mingi muu põhjuse pärast ei taheta / ei ole võimalik kanda kella? Tänapäeval on kõik võimalik ning siinkohal tulebki appi sammulugeja.

Sammulugejad aitavad Sul loendada Sinu igapäevaseid samme.

Kuna valida sammulugeja?

Sammude lugemiseks on mitmeid erinevaid vahendeid: äpid telefonis, aktiivsusmonitorid, pulsikellad ning sammulugejad. Kuna valikuid on piisavalt siis leiab iga inimene endale sobiva vahendi sammude lugemiseks.

Sammulugeja plussideks on aga vabad randmed, vaba telefoniruum ning lihtne ja otsene viis jälgida enda samme. Tihti sisaldavad teised monitorid mitmeid lisafunktsioone ning selletõttu sobivad lihtsad sammulugejad kõigile neile, kes tahavad otseselt vaid jälgida enda samme ning olenevalt lugejast ka distantsi, mis läbitud.

Sammulugeja on kerge ning lihtsasti kasutatav. Väikse masina võib panna kotti või taskusse ning ta on ka armas kingitus sõbrannale või sõbrale. See on ka mugav jooksmiseks, matkamiseks ning reisimiseks, ükskõik mis olukord, sammulugeja on sinu sammudega kursis.

Sammulugejate erinevused

Nagu enne mainitud on sammulugeja üldiselt lihtne vahend enda sammude lugemiseks kuid on olemas ka sammulugejaid, milles on paar lisafunktsiooni:

  • Ainult sammude lugemine – nagu nimigi ütleb, loevad need lugejad vaid sammude arvu, mis tehtud.
  • Alarmi ning ajaga sammulugeja.
  • Lisaks on lugejaid, mis on ka veekindlad – Veekindlad sammulugejad on eriti head välisteks tegevusteks. Ilm võib iga hetk muutuda ning kui nii juhtub siis on hea kui sammuloendur töötab ka vihmases ilmas.
  • Lisaks sammudele, loetakse kalorite kulu ning läbitud vahemaad – sellised lugejad arvutavad sammude arvu järgi kulutatud kalorite arvu ning päeva lõpuks on näha ka läbitud vahemaad.

Nagu näha, on sammulugejad lihtsalt arusaadavad, neil ei ole palju erinevaid lisafunktsioone ning nad on kindel valik, kui päevaseid samme tahetakse teada. Erinevaid sammuloendureid on mugavalt interneti teel tellida, et juba järgmine kord kui uksest väljute on teil kaasas väike seadeldis, mis loeb Teie astutud samme.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!